Transportation & Logistics


FreeDir » Index » Business » Transportation & Logistics

Transportation & Logistics


Sites in this category:

BREVA Servis s.r.o.
deskovepodlahy.cz
Efektivní a ekonomické řešení podlahových krytin z recyklátu vhodné pro sklady, dílny, zemědělské chovy, jízdárny, paddocky, sportoviště, kulturní akce, autoservisy, odstavné plochy, parkoviště. Krytí citlivých ploch stadionů a hřišť pomocí deskových podlah. Vhodné pro pojížděné plochy nájezdové rampy, garáže a garážová stání. Kabelové chráničky a mosty pro vezpečné vedení elektrických, optických nebo telekomunikačních vedení ve městech i volném terénu. Kabelové přejezdy neboli kabelové mosty, slouží jako ochrana kabelů, hadic nebo trubek při pojíždění i nákladních vozidel. Vodící a zpomalovací prahy nebo zpomalovací polštář - silniční retardéry ke snížení rychlosti vozidel. Carstopy - parkovací zarážky pro vozidla.

Shop

Secure
Doprava Třešnák - kurýrní doprava
doprava-tresnak.cz
Doprava Třešňák - provozování autodopravy, kurýrní služba pro přepravu zásilek po celé ČR a zahraničí. Provozujeme kurýrní službu pro přeprava zásilek.

Presentation / product site / cataloque

Průmyslové podlahy, dopravní značení
deskovepodlahy.cz
Průmyslové podlahy z PVC, podlahové desky z recyklátu kabelového PVC, pontonové desky, nájezdy, kabelové přejezdy, kabelové chráničky, poklopy.


Komponenty k dopravnímu značení - retardéry, carstopy, vodící a zpomalovací prahy nebo polštáře, obrubníky a další.

Shop

Přeprava osob vozy Mercedes Bebz
www.airportservice.cz
Přeprava osob vozy Mercedes Benz E-class a vozy vyšší střední třídy z letiště Ruzyně a na opak, taxi po Praze, České republice i zemích EU. Možnost přepravy drobných zásilek. Business přeprava, svatební servis, smluvní přeprava. Akceptujeme platební karty, PayPal, Wifi, 220V. Limousines service.

Presentation / product site / cataloque