Crafts


FreeDir » Index » Arts & Crafts » Crafts


Sites in this category:

Správný Hodinový manžel
spravnymanzel.cz
Spolehlivý odborník na drobné opravy a údržbu ve vaší domácnosti nebo kanceláři. Nemáte čas, potřebné vybavení či zkušenosti, hodinový manžel to zařídí.

Presentation / product site / cataloque

Secure
Tlustý Batiskaf
wwwopaskyodromana.cz
Výroba koženého zboží

Shop

Secure StartUp
Servis bazénů Brno
servis-bazenu-brno.cz
Provádíme servis, opravu a montáž bazénů a bazénových technologií. Montáž a rekonstrukce foliových bazénů. Brno, Zlín a okolí těchto měst.

Presentation / product site / cataloque

JATEMONT s.r.o.
www.jatemont.cz
JATEMONT s.r.o. je mladá perspektivní, flexibilní firma z Teplic (z Ústeckého kraje) s širokým portfoliem nabízených služeb působící na trhu od roku 2011. Tradice rodinné firmy navazuje na vice jak dvacetiletou činnost zakládajících členů firmy jako fyzických osob na jejich bohaté zkušenosti a dobrou znalost oboru. Proto jsme se i za tak relativné krátké období stali společnosti, která dokáže konkurovat ostatním firmám působícím na trhu. Mezi naše hlavní činnosti patří klempířské, zámečnické práce, kovovýroba, obrábění, stavební práce, montáž vzduchotechniky, revize, zkoušky, školení obsluh tlakových a plynových vyhrazených zařízení. Při realizaci zakázek klademe důraz na kvalitu a dodržení smluvených termínů.

Presentation / product site / cataloque

Elektro Beránek
www.elektroberanek.cz
Elektromontážní práce,revize elektrického zařízení,hromosvodů a spotřebičů pro Plzeňský kraj.

Presentation / product site / cataloque

Kominictví Lukovský
www.kominictvi-lukovsky.cz
Nabízíme kontroly a čištění spalinových cest dle NV 91/2010 Sb.Dále provádíme vložkování komínů, opravy komínů, kontroly inspekční kamerou a další kominické práce.

Presentation / product site / cataloque