Entertainment


FreeDir » Index » Entertainment

Entertainment


Sites in this category:

DJ Pohotovost
www.djpohotovost.cz
Hledáte profesionální servis v oblasti ozvučení Vaší akce?
Postaráme se o to, aby jste se Vy a Vaši hosté skvěle bavili!

Presentation / product site / cataloque

StartUp
BigBadWolf´s blog - EN & CZ
big-bad-wolf.weebly.com
A big child rapidly approaching his 30s but refusing to give up. Passionate about all sorts of games, comic books and bad movies.

Blog / Diary

7kovů.cz - vyberte si svou mísu nejen očima, ale i ušima!
www.7kovu.cz
Zabýváme se prodejem etnických hudebních nástrojů, převážně Tibetských mís.
Zboží nakupujeme přímo u výrobců v Indii a Nepálu a při výběru dbáme především na kvalitu jednotlivých kusů. Jako jediní na českém trhu poskytujeme kvalitní zvukovou ukázku s různými typy paliček u každé zpívající mísy a autentické detailní fotografie. Můžete tedy vybírat nejen očima, ale i ušima a po objednání dostanete přesně to, co jste chtěli.

Shop

Xwallpapers - tapety pro PC, smartphony i tablety
xwallpapers.cz
Xwallpapers si dává za cíl poskytnout uživatelům široký výběr těch nejlepších tapet pro PC, mobilní telefony i tablety. Všechny tapety ručně a detailně řadíme, zatímco dbáme na jejich kvalitu. Tapety jsou dostupné pro většinu používaných rozlišení, přičemž myslíme i na uživatele se dvěma monitory. Každý týden přidáváme stovky nových tapet.

Other type

StartUp
Drone.eu.com
drone.eu.com
Video rozcestník a vyhledávač videí z oboru bezpilotních letounů. Včetně seznamu výrobců.

Community / Institution / Fanclub / Sportclub

StartUp
Mužové.cz | Objev v sobě Muže.
muzove.cz
Mužové.cz - Začni být Mužem. Stránka od mužů pro muže, plná skvělých článků, lechtivých fotografií, zajímavých videí a překvapujících informací.

Magazine / Portal / News

Vánoce v Barboře
www.vanocevbarbore.cz
Ojedinělý vánoční koncert duchovní hudby v podání nastupující generace špičkových českých sólistů, výrazné a nevidomé sopranistky Pavly Flámové, laureáta významných mezinárodních soutěží, houslisty Romana Patočky, laureáta Pražského jara, varhaníka Pavla Svobody a komorního souboru mladých profesionálních hudebníků Barocco sempre giovane - Iva Kramperová, Vít Chudý, Jakub Čepický, Markéta Klodová (housle), Jiří Kabát, Michal Doubek (viola), Jan Zemen (violoncello), Jan Prokop (kontrabas), Edita Keglerová (cembalo) v překrásném Chrámu svaté Barbory v Kutné Hoře.

Event