Entertainment


FreeDir » Index » Entertainment

Entertainment


Sites in this category:

El Maya
knowing-portal.com
Wahrsagen, Hellsehen, Kartenlegen, Horoskope, Zukunftsdeutung – Orakel und Deutungen schriftlich, online und telefonisch im Knowing Spirit Portal. Erfahre mehr über dein Karma, deine Zukunft und hole dir dein persönliches Orakel von bekannten Wahrsagern, Hellsehern und Astrologen.

Other type

Secure
DJ Pohotovost
www.djpohotovost.cz
Hledáte profesionální servis v oblasti ozvučení Vaší akce?
Postaráme se o to, aby jste se Vy a Vaši hosté skvěle bavili!

Presentation / product site / cataloque

StartUp
BigBadWolf´s blog - EN & CZ
big-bad-wolf.weebly.com
A big child rapidly approaching his 30s but refusing to give up. Passionate about all sorts of games, comic books and bad movies.

Blog / Diary

7kovů.cz - vyberte si svou mísu nejen očima, ale i ušima!
www.7kovu.cz
Zabýváme se prodejem etnických hudebních nástrojů, převážně Tibetských mís.
Zboží nakupujeme přímo u výrobců v Indii a Nepálu a při výběru dbáme především na kvalitu jednotlivých kusů. Jako jediní na českém trhu poskytujeme kvalitní zvukovou ukázku s různými typy paliček u každé zpívající mísy a autentické detailní fotografie. Můžete tedy vybírat nejen očima, ale i ušima a po objednání dostanete přesně to, co jste chtěli.

Shop

Xwallpapers - tapety pro PC, smartphony i tablety
xwallpapers.cz
Xwallpapers si dává za cíl poskytnout uživatelům široký výběr těch nejlepších tapet pro PC, mobilní telefony i tablety. Všechny tapety ručně a detailně řadíme, zatímco dbáme na jejich kvalitu. Tapety jsou dostupné pro většinu používaných rozlišení, přičemž myslíme i na uživatele se dvěma monitory. Každý týden přidáváme stovky nových tapet.

Other type

StartUp
Drone.eu.com
drone.eu.com
Video rozcestník a vyhledávač videí z oboru bezpilotních letounů. Včetně seznamu výrobců.

Community / Institution / Fanclub / Sportclub

StartUp
Mužové.cz | Objev v sobě Muže.
muzove.cz
Mužové.cz - Začni být Mužem. Stránka od mužů pro muže, plná skvělých článků, lechtivých fotografií, zajímavých videí a překvapujících informací.

Magazine / Portal / News

Vánoce v Barboře
www.vanocevbarbore.cz
Ojedinělý vánoční koncert duchovní hudby v podání nastupující generace špičkových českých sólistů, výrazné a nevidomé sopranistky Pavly Flámové, laureáta významných mezinárodních soutěží, houslisty Romana Patočky, laureáta Pražského jara, varhaníka Pavla Svobody a komorního souboru mladých profesionálních hudebníků Barocco sempre giovane - Iva Kramperová, Vít Chudý, Jakub Čepický, Markéta Klodová (housle), Jiří Kabát, Michal Doubek (viola), Jan Zemen (violoncello), Jan Prokop (kontrabas), Edita Keglerová (cembalo) v překrásném Chrámu svaté Barbory v Kutné Hoře.

Event